przewodnik po wnętrzach

Witaj w naszym subiektywnym przewodniku!

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy miłość do pięknych, finezyjnie zaprojektowanych wnętrz. Wspólnie, poprzez nasze porady, wskazówki oraz bezustannie poszerzaną wiedzę przeprowadzimy Cię przez labirynt jakim jest dekorowanie mieszkania.

wybierz nastrój wnętrza
dekorady / Dekorady

Styl industrialny – przestrzeń i niezależność

Styl industrialny przybył do Polski zza oceanu. Jego początki sięgają czasów recesji, w wyniku której opuszczono niezliczone zakłady przemysłowe, by po jakimś czasie znów je zagospodarować.

03.08.2017 Jagoda

Styl nowojorski - ponadczasowa klasyka i elegancja

Choć surowy styl minimalistyczny nadal nie wychodzi z mody, coraz większą popularnością cieszy się od niedawna nawiązujący do klasyki styl nowojorski, który zachwyca swą ponadczasową elegancją. Wnętrza w stylu nowojorskim bez wątpienia przykuwają uwagę i są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie odrobinę blichtru.

04.05.2017 Nina

Wiosna pełna stylu – trendy wnętrzarskie 2017

Entuzjaści ciepłych temperatur mogą odetchnąć z ulgą – wszystko wskazuje na to, że zima już nie wróci! Aby należycie przywitać nadejście tak długo oczekiwanej wiosny, warto rozważyć odświeżenie aranżacji wnętrz, tak by dodać im energii kojarzonej z tą słoneczną porą roku.

06.04.2017 Nina

Styl ekologiczny - z naturą za pan brat

W dzisiejszych zabieganych czasach, na przekór wszechogarniającemu rozwojowi technologicznemu, coraz więcej osób stawia na naturalność, również w zakresie wystroju wnętrz. Doskonałym rozwiązaniem jest w takim przypadku miły dla oka i przyjazny dla środowiska styl ekologiczny, którego kluczowe cechy opisujemy poniżej.

15.03.2017 Nina
0 1 2