Zasłona na miarę

SATIN40

Max wysokość: 270 cm
Max szerokość: 280 cm

Podaj wymiary w cm

Jak chcesz zawiesić zasłonę?

118.75 PLN

Zasłona na miarę SATIN40

Kolekcja Elegant

Elegancka i błyszcząca tkanina, kryjąca w 70%.
Zasłona chroni przed światłem zewnętrznym, a dodatkowo pełni funkcję dekoracyjną. Wybór odpowiedniego stylu zawieszenia: na kołach złotych lub srebrnych czy na fleksach nada jej idealnej formy na oknie. Dzięki temu nie musisz już modelować zasłony na oknie, gdyż wybór zawieszenia zrobi to za Ciebie. Wybierając zawieszenie na fleksach uzyskasz oryginalne upięcie z podwójną fałdą, natomiast decydując się na wersję na kołach będziesz cieszyć się przez cały czas idealnie równymi falami.

Zwróć uwagę! Tolerancja szerokości wynosi +/- 1cm na 1 metr bieżący, tolerancja wysokości +/- 1 cm. Czas oczekiwania: do 10 dni roboczych Zasłone uszyjemy na Twoje specjalne zamówienie. Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Uwaga! 
W przypadku niektórych tkanin, jeśli zasłona jest szersza niż 120cm, jest ona zszywana z dwóch kawałków (np. szerokość zasłony 195cm: 120+75cm). Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Umiejscowienie zszycia na zasłonie jest zależne od tego czy jest to zasłona na prawą stronę (szew blisko prawego końca) czy na lewą stronę okna (szew blisko lewego końca) Jeśli zamawiasz zasłonę  tylko na jedną stronę okna napisz w wiadomości informację, na której części będzie wisiała.


Jeśli nie wiesz, jaki rozmiar zasłony/firany wybrać kliknij  TUTAJ.


Połącz z dodatkami w kolorach
biały brązowy szary ecru niebieski
Koła czy fleksy?

Podoba Ci się ta tkanina?

Specyfikacja produktu

Dobierz do wnętrza

Tkanina na metry SATIN40 69.99 PLN/mb